Aktualności

Upominki dla pracowników zamiast wigilii firmowych

29 paź 2020


Firmy i pracodawcy w tym roku stają przed trudnym wyborem… Wigilie firmowe ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną najprawdopodobniej się nie odbędą. Jak zatem uhonorować swoich pracowników i współpracowników, jeśli osobiste spotkania, długie rozmowy i uściski nie wchodzą w rachubę? Świetnym pomysłem jest wręczenie im pierniczków zamiast organizacji wigilii firmowych.


Prezenty w formie pierniczków: pojedynczych (pakowanych w ozdobne woreczki celofanowe) lub całych zestawów (pakowanych w ozdobne kartoniki) ze świąteczną dekoracją będą miłym gestem, który pokaże że mimo aktualnej sytuacji nadal łączymy się z innymi. Mogą być udekorowane w stylu świątecznym, ale może być na nich również umieszczone logo Państwa firmy.

Oferta prezentów świątecznych została przygotowana w taki sposób, aby każdy mógł wybrać opcję najbardziej dopasowaną do swoich oczekiwań. Firmy i osoby prywatne z Krakowa będą mogły pierniki odebrać osobiście, a dla instytucji z całej Polski została przygotowana oferta wysyłki kurierem.

Cennik oferty świątecznej:
 - domek z piernika (umieszczony na podeście piernikowym, zapakowany w ozdobny celofan przewiązany wstążką) - 190 zł/szt
 - choinka z logo firmy wys. 15 cm - 16 zł/szt (pakowane w woreczek celofanowy), 26 zł/szt (pakowane w ozdobny kartonik przewiązany wstążką)
 - choinka z ręcznie malowanym obrazkiem świątecznym wys. 15 cm  - (pakowany w ozdobny kartonik przewiązany wstążką) - 40 zł/szt
 - gwiazdka, dzwoneczek, bombka, ciastek wys. 10 cm pakowane w celofan przewiązany wstążką) - 10 zł/szt
 - kula śnieżna (wys. 11 cm, pakowane w celofan przewiązany wstążką), cegiełka z wieńcem (szer. 12 cm, pakowane w celofan przewiązany wstążką) - 12 zł/szt

Poniżej zamieszczono galerię zdjęć tegorocznej oferty świątecznej.

Zainteresowanych ofertą zachęcamy do kontaktu poprzez wiadomość e-mail: kontakt@slodkipomysl.com lub telefonicznie pod numerem +48 534 309 531.