Aktualności

Ślub i wesele w stylu boho - Kraków

28 lip 2020


Przyjęcie weselne w stylu boho, jakie są Twoje pierwsze skojarzenia? Zwiewność, lekkość, naturalne kolory, prostota. Gdy te wszystkie elementy połączymy w spójną całość powstaną prawdziwe cuda! Np. takie jak ten tort weselny w stylu boho <3

Miałam ostatnio przyjemność dołożyć swoją małą cegiełkę, w postaci tortu weselnego w stylu boho, do niesamowitej sesji zdjęciowej organizowanej przez Warsztaty Piękna z Krakowa.

Sesja zdjęciowa miała miejsca w niesamowitym otoczeniu Pustyni Błędowskiej. Sceneria wprost wymarzona dla stylu boho - tak ostatnio popularnego! Chociaż dla tego typu przyjęć królują torty weselne naked cake i semi-naked cake, w tym przypadku postawiłam na coś zupełnie innego. Chciałam by każdy element tortu był spójny ze strojem młodej pary, dekoracją miejsca, a nawet z biżuterią, którą Panna Młoda miała na sobie tego dnia. Tak! to nie żart! Każdy, nawet najdrobniejszy szczegół tej stylizacji miał swoje odzwierciedlenie w wyglądzie tortu.

Coraz popularniejsza w dekoracjach sal weselnych podczas wesel w stylu rustykalnym i boho, makrama, zajęła główne miejsce w dekoracji tortu. Także fragmentu pióropusza i biżuterii. Tworzenie tego tortu było bardzo dużym wyzwaniem, ale niesamowicie przyjemnym.

Zapraszam kolejne pary, które szukają rustykalnego tortu weselnego, czy też w klimacie boho, właśnie w Krakowie, do kontaktu ze mną! Gwarantuję, że otrzymają Państwo tort swoich marzeń, który gościom na długi czas zapadnie w pamięć.

Tymczasem zapraszam do zapoznania się z kilkoma migawkami zdjęć pochodzących z sesji zdjęciowej organizowanej przez Warsztaty Piękna. Zdjęcia wykonała niezwykle utalentowana Vira Kosina-Polańska.