Aktualności

Tort 3D dla miłośników gór i zakopiańskiej architektury - domek góralski

04 sty 2018

Tort 3D dla osób kochających Tatry, marzących o tym, aby zamieszkać w góralskim domu z bali z dachem pokrytym gontem - który miłośnik gór nie ma takiego celu? Może się to spełnić za pomocą tortu 3D. Tak, ten domek to tort!

Tort w świątecznym klimacie i życzenia świąteczne

23 gru 2017

Chciałabym wszystkim życzyć, aby ten okres Świat Bożego Narodzenia upłynął w rodzinnej, spokojnej atmosferze pełnej miłości i uśmiechu. Na Boże Narodzenie miałam przyjemność przygotować tort świąteczny.

Tort dla małej księżniczki z koroną na roczek

13 gru 2017

Tort, dzięki któremu każda dziewczynka ma szansę poczuć się jak księżniczka - z koroną, eleganckim kwiatem i falbanami.

Tort na Chrzest Święty w topperem i żywymi kwiatami

05 gru 2017

Tort na Chrzest Święty dekorowany topperem i żywymi kwiatami: gipsówką, alstromerią i frezją - ten projekt sprawił mi wyjątkowo dużo satysfakcji.

Tort weselny w górskim stylu - srebro na Cake Festival Poland

24 lis 2017

Tatrzański tort weselny powstał z myślą o osobach kochających góry i aktywność sportową z nimi związaną. Jest to idealny wybór dla par, które kochają góry i chcą mieć ich akcent na własnym weselu. Na Cake Festival Poland w Katowicach zdobył srebrne wyróżnienie.

Tort w stylu regionalnym - brąz na Cake Festival Poland

15 lis 2017

Praca konkursowa w kategorii tort okolicznościowy przedstawiała tort inspirowany krakowskim strojem regionalnym. Dolne piętro wzorowane było kwiecistą spódnicą z koronką, górne piętro z kolei aksamitnym, czarnym gorset w tradycyjne, kwiatowe wzory. Zwieńczeniem tortu był wianek z ręcznie wykonanych cukrowych kwiatów z wstążką. 

Kwiaty na spódnicy zostały ręcznie namalowane barwnikami spożywczymi, natomiast wzór na gorsecie wykonany z lukru królewskiego.

 

Urodzinowy tort moich dzieci

28 wrz 2017

Urodziny własnych dzieci są dla mnie wielkim wyzwaniem, a także szansą na stworzenie nietuzinkowego tortu. 

Tort dla miłośniczki jedzenia i samochodów

27 wrz 2017

Projekt był nie lada wyzwaniem.